filtrační konvice BWT

Přihlásit se Registrovat

Přihlášení

Uživa. jméno *
Heslo *
Pamatovat si mě

Zaregistrovat se

Pole označená * jsou povinná.
Jméno *
Uživa. jméno *
Heslo *
Ověření hesla *
Email *
Ověření emailu *
Captcha *
Úvod Voda a magnesium Proč by měla být voda filtrována Možnosti úpravy vody pro domácnost

Možnosti úpravy vody pro domácnost

Maximální ochrana a nejvyšší standardy hygieny v systému pitné vody

Městské čističky odpadních vod a vodárenské společnosti přivádějí dokonale čistou a bezpečnou pitnou vodu. Nicméně často se mohou díky opravám, renovacím a připojováním nových vedení dostat do vodovodní sítě písek a jiné částice, jako například těsniva a kovové piliny, které mohou nakonec skončit ve vodovodním vedení vaší domácnosti. Koncentrace znečišťujících látek v neošetřené vodě například ze studny nebo jiného zdroje, mohou být vyšší, především za deštivého počasí. Cizí částice ve vodě mají často za následek zanesení kohoutků, zablokování výtokových mříží a závady ventilů v domácích spotřebičích, přičemž to vše představuje také zdravotní rizika. Mohou dokonce vést k vytvoření důlkové koroze nebo poškození potrubí, což má za následek vysoké náklady na opravy.

Filtry pitné vody zabraňují cizím částicím a nečistotám v proniknutí do domácích vodovodních vedení a napadení systému. Je tedy povinností instalovat filtr v souladu s příslušnou normou. Chraňte potrubní systémy účinně pomocí filtru pitné vody BWT.

Vodní filtry od BWT jsou Vaší zárukou bezpečné vody  

Ačkoliv filtr poskytuje bezpečnou vodu, je to pouze polovina bitvy, protože ve skutečnosti je nutné filtry pravidelně udržovat, aby bylo dosaženo vysoké úrovně hygieny v pitné vodě, takže instalace filtru BWT vyžadující minimální údržbu má smysl. Filtry BWT zajišťují nepřetržitý přívod čisté vody, čistý filtrační povrch a zajišťují hygienický provoz systému pitné vody.

Filtr BWT zabraňuje:

  • Cizím částicím a nečistotám pronikat do vody 

  • Kapání kohoutků v domácnostech 

  • Zaneseným odtokovým mřížkám 

  • Závadám ventilů 

  • Poškození potrubí a vzniku důlkové koroze

     

Typy filtrů pro každou aplikaci

Skupina BWT dosáhla svých odborných znalostí v průběhu mnoha let a dnes dokáže nabídnout široké portfolio filtračních produktů speciálně navržené pro široké spektrum potřeb. Bude nám potěšením, pokud budeme moci pro vaše specifické použití zpracovat projekt optimálního řešení! 

  • Výměnný filtr: tento typ filtru se používá pro vodu s nízkou úrovní znečištění. Aby bylo dosaženo požadované úrovně hygieny, je nutné filtrační prvky měnit v intervalu nejpozději šesti měsíců. 

  • Filtr se zpětným proplachem znečišťující látky jsou odstraňovány z filtračního prvku procesem zpětného proplachu prováděného ručně nebo automaticky a musí probíhat v intervalu nejpozději 6 měsíců.

  • Speciální filtry: u speciálních aplikací, tedy tam, kde voda obsahuje vysokou míru znečišťujících látek, například dusičnanů, železa nebo těžkých kovů.

Možnosti úpravy vody pro domácnost