Filtračné kanvice a filtre BWT

Prihlásiť Zaregistrovať

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Úvod Hodnocení Konvice byly důkladně otestovány ženami s.r.o.
pondelok, 15 december 2014 14:16

Konvice byly důkladně otestovány ženami s.r.o.

Podrobili jsme naše konvice zátěžovému testu. nabídli jsme je k otestování českým ženám... Výsledek je jednoznačný, konvice BWT v testu obstály. Všechny ženy se shodly, že filtrovaná voda je chutnější! Přesvědčete se sami a projděte si jednotlivá hodnocení a připomínky testujících žen. Více na http://www.zenysro.cz/cs#!detail/testuj/7733/vsechna_hodnoceni

Hodnocení 

Sunny15. 12. 2014

Uz dlhsiu dobu som si planovala kupit filtracnu konvicu, preto ma potesila vyhra.Zaroven som vyuzila moznost kupit dalsiu takuto konvicu rodicom za akcnu cenu.Pouzivam ju doma kazdy den, voda z nej je velmi chutna.Dokonca si z prefiltrovanej vody potom robim caj a kafe.Verim tomu, ze zo zdravotneho hladiska je prefiltrovana voda zdravsia a preto dakujem za moznost testovania.

Hana315. 12. 2014

Konvici jsme otestovali i ve svém nezávislém testu. Pili jsme neochucenou vodu ze dvou sklenic - v jedné normální odstátá chlazená voda z kohoutku, v druhé chlazená voda z této konvice. Obdobně jsme pak provedli pokus s čajem. Výsledek je jednoznačný - ze 4 testerů ani jeden nezaváhal, 12letý syn se smál, co je to za pokus, když je to tak jasný. Voda chutná opravdu čistě a svěže. Trochu mi jen není jasný důvod změny filtru po měsíci - copak vůbec nezáleží na množství přefiltrované vody?

Lálina15. 12. 2014

Po rozbalení jsem byla mile překvapena pěkným vzhledem.Pokyny pro používání konvice jsou jednoduché a pochopitelné.Voda je chutnější,naučila jsem se ji pít samotnou.Dříve jsem pila sycenou,ale tomu je konec.Pochvaluji si i velikost konvice,vejde se do dveří lednice. Vodu používám i na kafe a čaj, i tu je znát rozdíl a varná konvice zůstává zatím bez vodního kamene,nezanáší se tak,jako dříve.Víko pro mě až tak velký problém není,dá se zvyknout.

aasun14. 12. 2014

Budu asi opakovat názory ostatních, ale už tu hodně bylo řečeno - souhlasím s optimální velikostí, dobrým účinkem, protože voda je opravdu chutná, vyhovuje mi i velké držadlo, protože naplněná vodou není konvice zrovna nejlehčí. Je fajn lehké otvírání konvice při napouštění vody, avšak víko by mohlo mít nějaké zacvaknutí, aby se s tím nemuselo nakládat tak opatrně. I přesto ale doporučuji.

mikaa14. 12. 2014

Na první pohled mě zaujal velmi moderní a hezký design. Je perfektní, že je velká a nemusím ji tak úplně často plnit. Bílá barva je super, protože jsem v minulosti měla tuto konvici od jiného výrobce černou a přes otvor, kterým se do toho nalévala voda, se postupem času usazoval vodní kámen. Používám přefiltrovanou vodu i do varné konvice a zatím jsem ji nemusela vyvářet, takže evidentně to má dobré účinky. Na chuť je voda dobrá. Víko nedomyšlené, ale dá se to pohlídat.

renicka14. 12. 2014

Možnost testovat konvici BTW mě vzhledem k naší tvrdé vodě potěšila. Jsem zvyklá pít doma vodu z kohoutku a můžu souhlasit, že přefiltrovaná voda je opravdu chuťově lepší, což mi potvrdila i dcera, na které jsem konvici "vyzkoušela". Chuť je lepší a výraznější i u kávy a čaje. Konvice našla stálé místo v naší kuchyni a jako dárek ji dostanou (samozřejmě ne tu naši!) pod stromeček i moji rodiče. Děkuji za možnost testovat a skvělý tip na dárek.

Andrea814. 12. 2014

Moc děkuji za možnost otestovat tuto konvici. Z konvice, až na jednu maličkost, jsem nadšená. Návod a samotné používání konvice je velmi jednoduchý, design konvice je hezký, neboť vypadá luxusně. Po použití vody z konvice musím uznat, že je na chuti znát, že se s vodou skutečně něco přes filtry děje, byla daleko chutnější než ze samotného vodovodního kohoutku. Bohužel mi ale na konvici nevyhovuje vrchní víčko. Několikrát se mi díky jeho vypadnutí podařilo zlít celou kuchyň, nebo nedovíralo, a voda mi tekla dvěma cestami díky čemuž jsem pocvrndala celou linku.

MiskaN14. 12. 2014

Děkuji za možnost otestování super konvice. Používá ji celá rodina. Odteď už balenou vodu kupovat nebudeme. Ačkoliv náhradní filtry nejsou nejlevnější, tak cena balené vody vyjde o hodně více. Návod k použití je srozumitelný. Voda je opravdu chutnější. Doporučuji!

Milki14. 12. 2014

Byla jsem nadšená, vyhrála jsem a jsem ráda, protože voda v mé oblasti není dobrá a tak jsem o konvici uvažovala. Navíc jsem mohla rovnou porovnat jak chutná voda před a po a věřte, je to znát.Konvice obsahuje návod, ovládání je opravdu jednoduché a navíc design je krásný, mám bílou variantu. Návštěvám servíruji vodu pěkně na tácku i s konývkou.

Lendik14. 12. 2014

Po rozbalení mě překvapilo, jak konvice vypadá luxusně. Návod je jednoduchý, ihned pochopíte, co máte s konvicí dělat. Změnu v chuti jsem však téměř nezaznamenala.

Dita14. 12. 2014

Můj pitný režim je celý život velmi špatný. Uvidím, zda propadnu tomuto systému neb "nejmenovaný" systém plný bublinek mě k pití nedonutil :-). Je však pravda, že voda chutná jemněji i čaj na sobě nemá takové ty prapodivné skvrny. Určitě bude fajn pro mou varnou konvici. Děkuji za malý dáreček.

Domca14. 12. 2014

Děkuji za možnost testování. Konvice vypadá opravdu dobře, řekala jsem, že bude obyčejná, ale design je opravdu moc hezký. Po nastudování návodu jsem se pustila do filtrace. Ačkoliv mi naše tvrdá voda docela chutná, tak po přefiltrování je chuť jednoznačně lepší.

Hale14. 12. 2014

Konvice je velmi pěkná a vejde se do dveří lednice. Voda je opravdu lahodnější. Velmi oceňuji přidání magnesia. Další velké plus vidím v tom, že nebudu muset velmi často čistit varnou konvici. Děkuji též za malý dárek v podobě přívěšku.

Věra114. 12. 2014

Získala jsem možnost otestovat filtrační konvici BWT. Konvice má hezký tvar, ale hlavně přefiltrovaná voda je opravdu chutnější. O víku už jsem se tu dočetla, takže jsem si na něj dávala pozor. Děkuji i za milý dáreček a doporučuji všem.

AlčaD12. 12. 2014

Jedním slovem WAU! Po rozbalení jsem čekala nějakou "normální čistící konvici", ale design ve skutečnosti byl mnohem krásnější! Opravdu na pohled krásná, elegantní a i na pohled vypadající kvalitní konvice. Po prostudování návodu, protože jsem nikdy s takovouto konvicí nepracovala, jsem se pustila do testování. Byla jsem mile překvapena, že voda je taková jakoby jemnější a chuť byla jiná - lepší. Určitě hodnotím kladně a v kuchyni má své místo. Problém s víkem jsem neměla. Děkuji za možnost testovat a díky tomuto testování jsem objednala dvě konvice pod stromeček mamce a tchýni - snad budou cítit také ten rozdíl ;-)

Magdalenka00712. 12. 2014

Vcera jsem s nadsenim bezela na postu pro filtracni konev. Doma jsem nastudovala navod a pustila se do filtrace. A vysledek? Uzasna chut!! Navic moc dekuji za darek,ktery me mile potesil. Za me urcite doporucuju,s vikem jsem problem nemala,diky hodnocenim,ktere nan upozornily :-)

Vivi1112. 12. 2014

Také jsem měla možnost testovat filtrační konvici. Konvice je vzhledově moc hezká a ani nezabere moc místa. Voda z ní je opravdu chuťově velmi dobrá a to i po použití na kávu jsem pocítila rozdíl v chuti. Ani vodní kámen se neusazuje což mě celkem překvapilo. Určitě doporučuji a děkuji i za dáreček.

gatita12. 12. 2014

Po vyzvednutí balíčku jsem se moc těšila na zahájení testování. Voda u nás je extrémně tvrdá, zničila nám po ani ne roce rychlovarnou konvici, problém je i s trubkami a to se samozřejmě odráží i na chuti vody z kohoutku. Po přefiltorvaní je voda výrazně chutnejší a testuji ji i na nové konvici, kamen se zatím netvoří, což oceňuji. Za mě určite ano (malému problému s víkem jsem se vyhla díky hodnocením ostatních testerek)

Margery12. 12. 2014

Vodu z kohoutku pije celá rodina a tak jsem se na testování moc těšila. Konvice má moc hezký design. Obsluha je velice jednoduchá. Po správném zasazení filtrační patrony do nálevky konvice stačí už jen natočit vodu. Doplnění vody je zjednodušeno plnícím víčkem (není potřeba snímat celé víko). Konvice má na víku umístěný elektronický indikátor výměny filtru, který je po čase (28 dní) potřeba vyměnit. Konvice se svou velikostí bez problému vejde do ledničky. Chuť přefiltrované vody je o hodně lepší. Nefiltrovaná voda je u nás hodně cítit chlorem. Po použití konvice jsem už chlor necítila a celkově bych řekla, že je voda chutnější. Mám z konvice skutečně velikou radost. Děkuji

jjana11. 12. 2014

Testovala jsem filtrační konvici BWT. Konvice moc hezky vypadá, překvapil mě celkem velký obsah 2,5 litru. Myslela jsem si, že tolik vody ani doma nevypijeme.Mýlila jsem se. Vodu filtrujeme i na kávu a čaj. Je poznat rozdíl, žádné mapy na okraji šálku. ozhodla jsem se pořídit si ještě jednu konvici do práce. Pitný režim se mi hned bude lépe dodržovat. Děkuji i za malý dárek v podobě přívěsku na telefon, který byl u konvice přiložený.

Lojzinkaa11. 12. 2014

Tak už i já jsem vyzkoušela tuhle parádní konvici,na první pohled je skvělá.Ovšem trochu mi trvalo než jsem ji zprovoznila,od té doby ale fitrujeme pořád dokola.Voda je chutnější a musím říct,že i káva zalitá přefiltrovanovou vodou je lepší.Jak píšou holky,tak jako negativum též vidím to víko,už 2c se nám stalo,že voda vytekla,protože víko nedrží.Ale když si člověk zvykne,tak to jde.Za mě doporučuji.

Veronika410. 12. 2014

Konvice má nejen hezký design,ale je i funkční. Voda má opravdu lepší chuť a velmi oceňuju přídavek hořčíku.Taktéž jsem spokojená,že nemusím pořád řešit zanesení rychlovarnou konvici. A velmi mile mne potěšilo,že výrobce myslel i na informaci ohledně výměny filtru.

hanzla10. 12. 2014

Snadná příprava- oproti jinými končícím stačí pouze jedna lázeň při výměně kapsle = úspora času a vody Design- lze vložit do lednice,několik barevných designů Údržba - lze omýt v myčce ( bez víka,kde je budík expirace) Voda má opravdu lepší chuť než ta naše kouhoutková. Máme opravdu tvrdou vodu a tak konvici doporučuji.

marcellina10. 12. 2014

Dnes jsem si balík vyzvedla na poště a hned jsem konvici vyzkoušela. Prostudovala jsem návod, který je přehledný a pochopí ho opravdu každý, přefiltrovala jsem první várku vody a zdá se mi chuťově lepší a oceňuji přídavek hořčíku. Velké plus vidím, že přefiltrovaná voda mi nezanechává ve varné konvici nánosy vodního kamene a dá se narozdíl od vody, která nám tady teče z kohoutku v klidu pít. Konvice se mi líbí i vzhledově a jediné mínus vidím v již tolikrát zmiňovaném víku, které i mně při manipulaci upadlo na zem. Jinak doporučuji!

Monika1610. 12. 2014

Otestováno a spokojenost se dostavila hned při prvním vyzkoušení :) Udělala radost nejen mě, ale celé rodině, už žádná balená voda, tato voda z filtrační konvice je daleko lepší - a i kafe je pak chutnější :) První, co mě potěšilo, tak byl návod k použití - srozumitelný a jak jsem zvyklá, dělala jsem vše dle něj. Potěšila mě i informace na samotné krabici, kde seženu další filtry. Také se mi líbí display na kterém jasně vidím, kdy bude zapotřebí filtr vyměnit, takže pomalu a jistě jdeme nakoupit filtry do zásoby :) Takže holky neváhejte a zatočte s tvrdou vodou.

Radka710. 12. 2014

S filtrační konvicí jiné značky jsem měla zkušenost již v minulosti. S konvicí BWT se velmi dobře manipuje (vše zvládnu jednou rukou), oceňuji ukazatel výdrže filtru, rychlost filtrování i obohacení vody o hořčík. Tvarem se opravdu vejde do každé lednice. Chuť filtrované vody pociťuji jako lepší. Pro mě je důležité,že mi filtrovaná voda chrání presovač před vodním kamenem a také na varné konvici je znát,že je voda měkkčí a neusazuje se v ní tolik vodní kámen.

Olga110. 12. 2014

Konvice je skladná, celkem dobře se plní vodou. Po přefiltrování je voda průzračná, bez kousků vodního kamene. CHut mi moc jiná nepřipadne. Používám ji i na filtraci vody pro kojence a žádné zdravotní problémy se nevyskytly. Takže za mě je opravdu dobrá. Konvice je také stále bez vodního kamene.

Marci559. 12. 2014

Na první pohled je pěkná, návod k ní velice podrobný. Proto jsem neměla problém ji dát do provozu. :) Čekala jsem ji na menší množství vody , proto mě mile překvapila. Vodu z této konvice piji již několik dní a na chuti je poznat že se sní něco děje. Má podle mého lahodnější chut, určitě budeme v používání konvice pokračovat

adelaidefromprague8. 12. 2014

Tak jsem se i já vrhla na testování konvice. Prvně jsem musela prostudovat návod, protože jsem moc nechápala, jak to funguje, ale vše je dobře popsané a jednoduché. Voda z kohoutku mi moc nechutná, tak jsem byla zvědavá, jestli se chuť po přefiltrování změní a opravdu měla voda jinou, lepší chuť a velmi kladně hodnotím přídavek hořčíku. Jediné mínus je již zmiňované víko, ale po přečtení zdejších recenzí jsem si na to dala pozor a vše se obešlo bez polití :) Jinak kladně hodnotím obsah 2,5 litru a moderní vzhled konvice.

katchaba8. 12. 2014

Konvice je velká, ale zároveň nezabírá moc místa a v pohodě se vejde do dveří lednice. Filtruje skutečně na jedničku. Velké plus vidím ve filtru s hořčíkem, ten mi udělal radost. Uvidíme, jak dlouho vydrží filtr, ale cena náhradních mi přijde adekvátní.

heenna8. 12. 2014

Tak jsem se pustila do testování filtrační konvice, podle dobře napsaného přiloženého návodu. Překvapilo mě, že je konvice tak velká na 2,5 litru vody, což vidím jako pozitivum. Po přefiltrování vody má voda skutečně jinou strukturu i jinou chut. Celkově konvice zlepšila kvalitu i chuť vody. Pozitivně také hodnotím mg2 + patentovanou technologii.

deeana8. 12. 2014

Vzhledem k tomu, že jsem ještě nikdy filtrační konvici neměla, byla jsem zvědavá, jak nám to bude fungovat :-) Ze začátku jsem měla ve vodě drobné částečky, přesně jak se to píše v návodu...postupně už ale voda byla čirá a v pořádku. Nevím, zda je to opravdu můj pocit, ale voda je chuťově jiná, mám tendenci jí vypít mnohem víc a nejlepší věc je, že mě donutí dodržovat v průběhu dne pitný režim. Cena filtrů mi vysoká nepřijde, porovnávala jsem s konkurenčními konvicemi a je to ve stejné úrovni.

Ríšánek Kristýna8. 12. 2014

Moc děkuji za možnost testovat filtrační konvici. Zkusila jsem jí už 3krát a paráda,v rychlovarné konvici jsem měla pokaždé usazeniny vodního kamene.Musela jsem denně čistit konvici.¨ Voda z konvice co testuji je výborná na chut a nemusím řešit usazeniny. I cena náhradních filtrů-je myslím dobrá.Překvapilo mě,že se filtrováním dostanedo vody horčík.Za mě tedy doporučuji :)

Olca8. 12. 2014

Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost testovat tuto konvici - nevěděla jsem že něco podobného existuje. Po rozbalení z krabice, jsem se trochu lekla složitějšího návodu :-) avšak manipulace je velmi jednoduchá, v současné době filtruje i můj syn. Vodu z kohoutku a následně z konvice jsme otestovali celá rodina a všichni se shodli, že je mezi nimi opravdu rozdíl. Přefiltrovaná voda je o hodně jemnější a chutnější. I šťávy a káva z ní chutná lépe. Takže za nás určitě doporučujeme, přefiltrováním se odstraní nejen vodní kámen a nežádoucí látky, ale co jsem byla překvapena - že dodá i potřebný hořčík.

janaa.k7. 12. 2014

O filtracni konvici uz jsem nejakou dobu uvazovala, takze se opravdu hodi. Mame hodne tvrdou vodu, takze je ucinek opravdu hodne poznat. Voda je vyborna, nejsou vsude nanosy vodniho kamene a navic je do vody dodavane magensium, coz je vyborny bonus. Ocenuju take snadne plneni.

J.K.7. 12. 2014

Děkuji za možnost testovat novou konvici BWT. Po filtraci je voda znatelně lepší, na uvařeném čaji nezůstává nepříjemný černý film. Pozitivně také hodnotím příznivou cenu náhradních filtračních kazet a způsob indikace její výměny.

renca647. 12. 2014

Moc Vám děkuji za možnost otestovat filtrační konvici. Máme hodně tvrdou vodu a tím pádem i často zarostlou rychlovarnou konvici vodním kamenem. Díky filtrační konvici zatím nepozoruji, že by zarůstala jako předtím. Na chuť také nepozoruji velký rozdíl, nicméně už ve vodě neplavou usazeniny a je krásně čistá, což hodnotím jako velké plus, že si nezanáším tělo bůhví čím. Také se mi líbí krásný design, konvice mi teď zdobí kuchyň :-)

vcelka7. 12. 2014

Ještě jednou moc děkuji za možnost testovat tuto konvici. Konvice je skvělá, jsem nadšená hlavně z toho, že poprvé nemáme varnou konvici plnou usazeného kamene. A dřív jsem nerada dopíjela čaj či kávu až do dna, protože tam byly kousky kamene, i přesto že jsem vyvařovala často. Varnou konvici jsem vydrhla v den, kdy dorazila filtrační konev (4 dny) a pořád je nádherně čistá, bez usazenin. Dále jsem si všimla, že se na čaji netvoří takový ten popraskaný film (blána), když se nechá chvíli stát, což mě tedy moc potěšilo. Zkoušela jsem srovnávat chuť vody před a po filtraci a musím přiznat, že necítím chuťově rozdíl. Ale mám větší chuť vodu pít. Takže za mě rozhodně doporučuji.

tina287. 12. 2014

V první řadě mě opavdu příjemně překvapil oběm konvice 2,5 litrú. Nevím proč ale myslela jsem si že bude menší. Na první pohled vypada hezky. Výčko s displejem , který ukazuje životnost filtru je taky prima . Výrobce vychvaluje vynikající chut přefiltrované vody , což musím se přiznat se mi moc nepotvrdilo . Nepřišlo mi ,že by se chut vody nejak výrazne zlepšila. Ale musím uznat že i po několika převaření mám varnou konvici krásně čistou bez vodního kamene a usazenin . Jediné co mě na filtrační konvici BWT trochu odrazuje je cena filtrů. Ale když to převedu že tři filtry za tuto cenu vydrží zhruba 3 měsíce tak to jde. Za balenou vodu bych utratila mnohem výce . Navíc díky této konvici šetřím životní prostředí.

Marky.3006. 12. 2014

Nejdříve bych chtěla poděkovat za možnost testování filtrační konvice.Moc jsem se na ni těšila,jelikož vodu piji běžně a zajímal mě rozdíl.Po rozbalení jsem byla překvapená jak konvice krásně vypadá.Ihned mě dcerka(necelých 6let) tlačila do testování.Do kelímku jsme si nalily vodu přefiltrovanou a do druhého vodu z kohoutku.Jak myslíte,že test dopadnul? (viz.foto) Od nás palec nahoru,filt.voda byla mnohem chutnější a jemnější než naše z kohoutku.Samozřejmě nesmím zapomenout na výbornou kávu,kterou si teď vychutnávám více než kdy jindy.Děkujeme :-)

jessynka6. 12. 2014

Jako první strašně moc a moc děkuji za testování filtrační konvice. Už dávno jsem o ni uvažovala ale moc jsem nevěřila, že opravdu funguje, takže testování mě opravdu moc potěšilo. Máme hodně tvrdou vodu a to až tak, že v rychlovarné když zalívám kafe mám i kousky kamenů. Když v týdnu konvice přišla, hned jsem se na ni vrhla a hned mě zaujala svým pohledem. Jednoduše je krásná už na pohled. Hned jsem ji rozbalila a vyzkoušela. Mám totiž hodně ráda šťávičky a protože máme nekontrolovanou vodu ze studny, dříve před 10 roky rozbor vyšel jako kojenecká ale za 10 let už to nemusí být pravda, tak piji jen převařenou tak jsem poprvé po letech vyzkoušela bez převaření, jen přefiltrovanou a naprostá lahoda. Strašně mě chutná, tak jsem ihned nakoupila sirupy a od minulého týdne co konvice přišla, pijeme jen vodičku a i samotná je strašně moc chuťově dobrá, chutná úplně jinak než nefiltrovaná nebo převařená. Hned jsem vydrhla i rychlovarnou od kamene abych viděla jestli se po filtrované vodě z konvice také bude usazovat kamen a jsem opravdu mile překvapená, zatím nic, je tak, jak jsem ji vydrhla. Opravdu jsem z konvice velice nadšená a moc za ni děkuji

smolda36. 12. 2014

Rozbalila jsem konvici a překvapila mě jak hezky vypadá , je praktická a že nezabere moc místa. První káva mě také překvapila svou vůní a byla i chutná neboť jsem ji vypila až do dna což se nikdy nestane! Opravdu, voda čaj i káva jsou z přefiltrované vody lepší než z vody z kohoutku. Škoda že filtr má životnost jen 28 dní a pak se musí vyměnit. Pro 1 člennou domácnost se provoz pěkně prodraží. A zajímal by mě D test filtru...Ale každopádně přefiltrovaná voda zlepší můj pitný režim který není moc dobrý. Děkuji že mohu testovat. :)

HoneyS6. 12. 2014

Vzdy jsme doma pili (2x) filtrovanou vodu, takze jsem trpela, kdyz jsem se prestehovala do vlastniho a nechala konvice doma. Dekuji moc za moznost testovat, protoze diky tomu ted muzu opet s chuti pit obycejnou vodu! Nejvetsi rozdil vidim na caji, na kterem se ted nedelaji takove ty rozpraskane mapy na hladine a chut je mnohem jemnejsi. Super!

Lakousek6. 12. 2014

Dobrý den.Nejprve bych chtěla moc poděkovat za možnost testování.Hned jak konvice dorazila,tak manžel ji hned naplnil a že ji vyzkoušíme.Netrpělivě jsme čekali jestli voda bude opravdu jiná.Byli jsme opravdu mile překvapeni.Voda byla naprosto úžasná.Chutnala úplně jinak než jsme zvyklí.Člověk by neřekl,že konvice může změnit tak vodu.Piju každý den vodu,takže to můžu posoudit.Konvice má už své místo v ledničce.Je to opravdu výborná věc.Díky ještě jednou.

simca-19725. 12. 2014

Jelikož nerada čtu návody , tak jsem konvici zprvu moc nechápala :-) jsem si říkala : No a jako co ted? Není to rozbitý? Dit to nic nedělá ! :-D Můj přítel se na to už nevydržel koukat a pustil se do testování semnou. Když mi zřetelně přečetl návod , tak jsem se chytala za hlavu , že mi to nedošlo hned (bublinky a cirkus okolo to přeci ani delat nemůže :-D ) Takže použití opravdu jednoduche to jen já za tím čekala nejakou slozitou vymoženost :-D Tak tedy káva z přefiltrované vody mi opravdu moc chutnala a jako bonus i rychlovarná konvice byla ráda krásne čistá bez vodního kamene . Tento výrobek chválim a doporučuji

mrnousek5. 12. 2014

obyčejná voda mi nikdy nevadila,piju už léta kohoutkovou vodu vždy a všude,jenže poslední 3 měsíce se mě změnily chutě a obyčejnou vodu do pusy prostě nedám,jsem v jiném stavu,a proto jsem ráda,že jsem mohla vyzkoušet filtrační konvici a věřte,že můžu opět pít obyčejnou vodu a navíc obohacenou o hořčík a nekazit si ji sirupy,ještě jednou moc děkuji za možnost testování a děkuji i za přibalený dáreček

Jajda695. 12. 2014

Dnes jsem dostala konvici k testování, měla jsem trochu strach, jestli ji budu umět používat,tak jsem neodkládala zkoušku a hned jsem se do toho pustila.Překvapilo mě, že obsluha je velmi snadná, nemusela jsem ani sundávat horní víčko.Netrpělivě jsem čekala ,jak bude voda chutnat, a chutnala mi příjemně.Hned jsem taky zkusila, jestli opravdu bude káva z této konvice chutnější, mám ráda tureckou kávu, takže jsem si hned jednu šla připravit, káva byla výborná a na vršku se spoustou pěny, a to mám ráda, takže hned po prvním použití-já jsem spokojená...krásně se konvice vejde do lednice, takže myslím, že konečně začnu dodržovat pitný režim-chladná a chutnná voda jsou na žízeň nejlepší..jsem jen zvědavá,jestli se opravdu na mě po nějakém čase začnou projevovat blahodárné účinky hořčíku..Moc děkuji za možnost testování.Zatím jsem opravdu nadšena.

Hana315. 12. 2014

V mém případě se nepotýkám s problémy s víkem, zato mi konvice, ač dobře zabalená, došla s ulomeným zobáčkem, takže nějaký problém s ne úplně ideálním materiálem tu může být. Za sebe bych uvítala, kdyby se nalévací otvor otevíral na druhou stranu, tak, jak je to u varných konvic, mám tam ten pohyb zažitý a tady se musím přeorientovávat.

Lálina15. 12. 2014

Mínus dávám dražším filtrům.

Lendik14. 12. 2014

Nevím, jak je to u ostatních filtračních konvic, ale filtr se musí měnit každých 28 dní a jeho pořizovací cena není zrovna malá. Z tohoto důvodu jsem upustila od nápada obdarovat své blízké touto filtrační konvicí, protože si nejsem jistá, zda by jí potom využívali. Jako většina žen i já hodnotím záporně víko, které vypadává.

Dita14. 12. 2014

Na systém s víkem si člověk musí zvyknout. Děkuji za upozornění ostatním pisatelkám. Mohu přefiltrovanou vodu dávat své roční holčičce? Dočetla jsem se pouze, že pro kojence je nutno přefiltrovanou vodu ještě převařit.

Domca14. 12. 2014

Vrchní víčko pořádně nedrží, je potřeba na to myslet a přidržovat ho, jinak vám vypadne a voda se všuse vylije. Jeden filtr vydrží cca měsíc, potom se musím vyměnit. Cena už není tolik přiznivá.

Hale14. 12. 2014

Informaci o vypadávajícím víku jsem si naštěstí přečetla v ostatních recenzích, a tak jsem na situaci byla připravena :-). Škoda, že filtry nevydrží delší dobu. Též mě zaskočila psaná informace, že pokud se konvice např. 2 týdny nepoužívá (dovolená...),je třeba hned vyměnit filtr za nový :-(.

Veronika410. 12. 2014

Negativum je je jednoznačně víko, které moc dobře nedrží. Je potřeba na to pořád myslet a přidržovat ho. Člověk si na to časem zvykne,ale snad to výrobce budoucnu u další řady konvic vymyslí lépe.

Marci559. 12. 2014

Ach to víko, to je problém. Já jsem si již zvykla po prvním neúspěchu, ale manžel zápasí pořád. Je zvyklý rychlovarnou konvici jen nalévat bez držení víka. proto nato u této filtrační konvice zapomíná a dělá potopu. Proto se taky přimlouvám za nějakou pojistku na víko

katchaba8. 12. 2014

Již zmiňované víko. Když se mi povedlo polít linku i sebe vodou, říkala jsem si, že jsem možná něco udělala špatně, ale faktem je, že na víko je potřeba myslet a při nalévání ho přidržovat. Samo nedrží dostatečně.

heenna8. 12. 2014

Jedinou věc, kterou vidím na konvici jako mínus, je její víčko. Víčko na konvici opravdu nedrží a jelikož jsem to nečekala, tak se stalo to, že mi 2x upadlo na zem :( . Proto konvici dávám 9 bodů. Žádná další negativa jsem nenašla.

deeana8. 12. 2014

Víčko! Ocenila bych, kdyby vrchní víčko drželo na zaklapnutí, takto je opravdu moc "pohyblivé" a při manipulaci mě trochu rozčilovalo. :-) Ale dost možná je to jen síla zvyku a s časem už mi to ani nepřijde.

Ríšánek Kristýna8. 12. 2014

Jen se to nevychytalo s víkem -je hrozně volné-odpadává.Je to sice detail-ale myslím,že důležitý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak tedy vše v pořádku.**************************************************************

janaa.k7. 12. 2014

Jedinou vadou je, ze vicko by mohlo lepe drzet, kdyz se konvice vice nahne, tak spadne. Vzhledem k tomu, ze neni treba ho sundavat pri kazdem plneni, bych ocekavala, ze bude trochu lepe sedet. Ale to je vcelku malickost. Jinak jsem spokojena.

vcelka7. 12. 2014

Jako negativum vidím to, že víčko konvice nedrží, takže jsem poprvé při nalévání vodu vylila, ale pak už jsem si dávala pozor. Negativem je časté měnění filtru, ale chápu, že to tak musí být, aby vše fungovalo, jak má a nakonec cena filtrů není tak vysoká, když se to rozpočítá na měsíc. Za lepší čaj a kávu a vodu pro dítě mi to stojí.

Marky.3006. 12. 2014

Malé mínus.Vrchní víko je lehce snímatelné.Při nalévání zbytku vody z konvice do sklenice mi vypadlo vrchní víko.Příště vím že se musí přidržet :-( .Byl tam jen zbytek vody,takže uklizeno bylo raz dva :-)

simca-19725. 12. 2014

Jako negativní vlastnost vidím v pomalém napouštění vody do konvice přez filtr . No a jestě co se mi stalo a rozhodne mě to nepotěšilo bylo že pri nalévani vody z filtrační konvice do skleničky mi z konvice spadlo víko a zlila jsem celou linku i sebe :-D

Úvod Hodnocení Konvice byly důkladně otestovány ženami s.r.o.
Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Analytické cookies
Google Analytics
Accept
Decline
$family
Accept
Decline
$constructor
Accept
Decline
each
Accept
Decline
Clone
Accept
Decline
clean
Accept
Decline
invoke
Accept
Decline
associate
Accept
Decline
link
Accept
Decline
contains
Accept
Decline
append
Accept
Decline
getLast
Accept
Decline
getRandom
Accept
Decline
include
Accept
Decline
combine
Accept
Decline
erase
Accept
Decline
empty
Accept
Decline
flatten
Accept
Decline
pick
Accept
Decline
hexToRgb
Accept
Decline
rgbToHex
Accept
Decline
$family
$hidden
Accept
Decline
overloadSetter
Accept
Decline
overloadGetter
Accept
Decline
extend
Accept
Decline
implement
Accept
Decline
Hide
Accept
Decline
protect
Accept
Decline
attempt
Accept
Decline
pass
Accept
Decline
Prestávka
Accept
Decline
periodical
Accept
Decline
$constructor
alias
Accept
Decline
mirror
Accept
Decline
pop
Accept
Decline
push
Accept
Decline
reverse
Accept
Decline
shift
Accept
Decline
sort
Accept
Decline
splice
Accept
Decline
unshift
Accept
Decline
concat
Accept
Decline
join
Accept
Decline
slice
Accept
Decline
indexOf
Accept
Decline
lastIndexOf
Accept
Decline
filter
Accept
Decline
forEach
Accept
Decline
Každý
Accept
Decline
map
Accept
Decline
some
Accept
Decline
reduce
Accept
Decline
reduceRight
Accept
Decline
forEachMethod
Accept
Decline
each
Clone
clean
invoke
associate
link
contains
append
getLast
getRandom
include
combine
erase
empty
flatten
pick
hexToRgb
rgbToHex